Nuotr.: BNS/LKL
Nuotr. BNS/LKL

Pasvalio „Pieno žvaigždės“ „Betsafe–LKL“ pirmenybėse toliau neišlipa iš nesėkmingo ruožo – šįkart pralaimėjimas patirtas Alytuje.

Pasvaliečiai svečių arenoje 70:75 nusileido vietos „Dzūkijos“ krepšininkams.

Pasvalio komandai brangiai kainavo nesėkmingai sužaista ketvirtojo kėlinio pabaiga, kai dar likus pusketvirtos minutės, ji turėjo keturių taškų pranašumą (70:66).

Vis tik tada dzūkai sugebėjo pelnyti devynis taškus be „Pieno žvaigždžių“ atsako. Per šią atkarpą visi septyni Aukštaitijos klubo mesti metimai skriejo pro šalį.

Tai buvo jau penktasis paeiliui „Pieno žvaigždžių“ pralaimėjimas.

Kitas rungtynes balandžio 24-ąją pasvaliečiai žais Vilniuje, kur kausis su vietos „Rytu“.

Šįkart „Pieno žvaigždžių“ gretose naudingiausiai rungtyniavo komandos atakų lyderis Yannickas Franke, pelnęs 22 taškus (2/3 dvit., 4/8 trit., 6/8 baud. met.), atkovojo 10 kamuolių ir surinko 31 naudingumo balą.

„Pieno žvaigždės“: Yannickas Franke 22 (31 naud, bal., 10 atk. kam.), Jay Threattas 13, Yancy Gatesas 10, Žygimantas Skučas 9 (9 atk. kam.).

„Dzūkija“: Elijah Brownas 25, Paulius Petrilevičius (12 atk. kam.) ir Egidijus Dimša po 10.