Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

Pasvalio „Pieno žvaigždės“ „Betsafe–LKL“ pirmenybėse ir toliau neišlipa iš nesėkmingo ruožo.

Šį kartą Pasvalio komanda vėl rungtyniavo namų arenoje, kur apmaudžiai 97:111 pralaimėjo „Šiaulių“ ekipai.

Rungtynių pradžia Pasvalio klubui nieko blogo nežadėjo – pirmasis ketvirtis laimėtas ir pranašumas siekė septynis taškus (29:22).

Vis tik kortas „Šiauliai“ šeimininkams sumaišė antrajame ketvirtyje. Svečiai kėlinį pradėjo pelnydami net trylika taškų iš eilės ir šovė į priekį (35:29).

Vėliau „Šiaulių“ pranašumas pasiekė netgi dviženklę liniją. „Pieno žvaigždės“ ketvirtajame kėlinyje sumenkino atsilikimą iki vienženklio (76:84), tačiau rungtynių eigos taip ir neperlaužė bei patyrė nesėkmę.

„Pieno žvaigždes“ šiose rungtynėse tempė Yannickas Franke, kuris pelnė 24 taškus (4/9 dvit., 4/6 trit., 4/5 baud. met.) bei surinko 21 naudingumo balą.

Pasvaliečiai po šios nesėkmės toliau lieka penktoje „Betsafe–LKL“ vietoje.

Kitas rungtynes „Pieno žvaigždės“ žais balandžio 17-ąją, kuomet vyks į svečius pas Utenos „Juventus“ komandą.

„Pieno žvaigždės“: Yannickas Franke 24, Jay‘us Threattas (7 rez. perd., 6 atk. kam.), Tomas Lekūnas (8 atk. kam.) ir Vytautas Šulskis (8 atk. kam.) po 16, Karolis Petrukonis 9.

„Šiauliai“: Arminas Urbutis (7 atk. kam.) ir Kristupas Žemaitis po 17, Evaldas Šaulys 16 (7 rez. perd., 4 per. kam.), Ignas Vaitkus (6 atk. kam.) ir Benas Griciūnas po 13, Sethas Allenas 12 (6 rez. perd.), Karolis Lukošiūnas 11, Antanas Udras 10.