Nuotr.: V. Mikaitis
Nuotr. V. Mikaitis

Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ ekipa „Betsafe–LKL“ pirmenybėse patyrė antrąjį pralaimėjimą iš eilės.

Gedimino Petrausko auklėtiniai namuose čempionato rungtynėse 72:84 (24:20, 9:16, 15:24, 24:24) buvo priversti pripažinti Prienų „Skycop“ komandos pranašumą.

Pasvaliečių komandai koją pakišo prastai sužaistas antrasis rungtynių kėlinys. Jame po Dagoberto Penos metimo šeimininkai dar turėjo septynių taškų persvarą (30:23), tačiau vėliau atkarpa buvo pralaimėta 2:11 ir svečiai išsiveržė į priekį (34:32).

Trečiajame kėlinyje „Pieno žvaigždėms“ rezultatą dar buvo trumpam pavykę išlyginti, tačiau vėliau „Skycop“ jungė aukštesnę pavarą ir dar tame pačiame ketvirtyje vėl įgijo pranašumą (60:48).

Ketvirtajame kėlinyje „Pieno žvaigždės“ deficitą dar apkarpė, tačiau rungtynių eiga jau nebuvo persverta – G. Petrausko vaikinai suklupo.

Pasvalio komandoje naudingiausiai rungtyniavo arti dvigubo dublio buvęs Žygimantas Skučas. Jis pelnė 15 taškų (5/8 dvit., 1/4 trit., 2/2 baud. met.) ir atkovojo 8 kamuolius. Puolėjo sąskaitoje – 22 naudingumo balai.

Po šios nesėkmės Aukštaitijos ekipa išlieka penktoje „Betsafe–LKL“ pozicijoje. Kitas rungtynes pasvaliečiai žais jau balandžio 13-ąją, kuomet kausis su „Šiauliais“.

„Pieno žvaigždės“: Vytautas Šulskis 19, Žygimantas Skučas 15 (8 atk. kam.), Dagoberto Pena 14, Yannickas Franke 8.

„Skycop“: Darjušas Lavrinovičius 16, Žygimantas Skučas ir Arnas Labuckas (13 atk. kam.) po 15, Martynas Gecevičius 11.