Nuotr.: V. Mikaitis
Nuotr. V. Mikaitis

Vangiai rungtynes pradėjusios Pasvalio „Pieno žvaigždės“ „Betsafe–LKL“ pirmenybėse iškovojo dar vieną pergalę.

Šįkart Gedimino Petrausko auklėtiniai savo sirgalių akivaizdoje 91:85 (16:29, 29:20, 18:15, 28:21) pranoko Kėdainių „Nevėžio“ komandą.

Tai buvo jau antroji „Pieno žvaigždžių“ pergalė iš eilės. Dabar „Pieno žvaigždės“ pagal laimėjimų skaičių vėl išsilygino su ketvirtoje vietoje esančiu Panevėžio „Lietkabeliu“. Tiesa, panevėžiečiai yra sužaidę vienomis rungtynėmis mažiau.

Rungtynių pradžia „Pieno žvaigždėms“ nieko gero nežadėjo, mat jau pirmajame ketvirtyje „Nevėžis“ turėjo dviženklį pranašumą (29:16). Vis tik „Pieno žvaigždės“ antrajame kėlinyje atsigriebė ir pirmoji mačo pusė baigėsi kėdainiečiams turint jau tik keturių taškų persvarą (49:45).

Esminis rungtynių persilaužimas įvyko ketvirtajame kėlinyje, kai aikštelės šeimininkai laimėjo atkarpą 12:0 ir šovė į priekį (75:66).

Iki mačo pabaigos likus pusantros minutės „Pieno žvaigždės“ dar turėjo užtikrintą pranašumą (85:78), tačiau netrukus kėdainiečiai atkuto ir skirtumas akimirksniu sumenko iki dviejų (83:85). Tuomet svarbius taškus pelnė Dagoberto Pena, tačiau tuo pačiu atsakė ir Gabrielius Maldūnas (87:85).

„Nevėžis“ dar prasižengė prieš Jay Threattą, kuris likus 16 sek. sumetė abi baudas, tačiau patys tuo pačiu nebeatsakė ir šeimininkai triumfavo.

Pasvaliečius į priekį tempė D. Pena, kuris sužaidė rezultatyviausias savo rungtynes Lietuvoje ir pelnė 21 tašką (3/7 dvit., 4/7 trit., 3/3 baud. met.).

„Pieno žvaigždės“: Dagoberto Pena 21, Tomas Lekūnas 15, Yancy Gatesas 14, Žygimantas Skučas 12.

„Nevėžis“: Zaidas Hearstas 14, Nikita Balašovas 13, Gintautas Matulis 12, Gabrielius Maldūnas 11.