Nuotr.: V. Mikaitis

Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ krepšininkai sugrįžo į pergalingą kelią. Gedimino Petrausko auklėtiniai savo sirgalių akivaizdoje 89:78 parbloškė Utenos „Juventus“ krepšininkus.

Taip penktoje vietoje žengiantys pasvaliečiai tik dar labiau padidino savo atotrūkį nuo šeštosios vietos. Dabar uteniškius nuo „Pieno žvaigždžių“ skiria jau penki laimėjimai.

„Pieno žvaigždės“ savo pranašumą įrodinėti pradėjo jau pirmajame kėlinyje, kuriame šeimininkai triumfavo 25:16.

Vis tik „Juventus“ nepasidavė, o jau antrojo kėlinio pabaigoje po penkių iš eilės Dovio Bičkauskio taškų svečiai sumažino atsilikimą iki 28:30.

Rungtynių kontrolės Pasvalio klubas neprarado, tačiau ryškiau atsispyrė tik ketvirtajame kėlinyje. Tuomet atkarpą „Pieno žvaigždės“ laimėjo 12:2 ir įgijo dvylikos taškų pranašumą (79:67). Vėliau G. Petrausko auklėtiniai inciatyvos nebepaleido ir pranašumą išlaikė iki pat pabaigos.

Naudingiausiai rungtyniavo ant parketo sugrįžęs amerikietis Jay Threattas, kuris pelnė 12 taškų (3/5 dvit., 2/5 trit.), atkovojo 7 kamuolius ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus. Iš viso atakų organizatorius surinko 25 naudingumo balus.

„Pieno žvaigždės“: Dagoberto Pena 17, Yannickas Franke 15, Yancy Gatesas ir Vytautas Šulskis po 13, Jay Threattas ir Tomas Lekūnas po 12.

„Juventus“: Dovis Bičkauskis 16, Tomas Dimša 14, Kenny Gainesas 10.