Nuotr.: Basketnews.lt/D.Lukšta
Nuotr. Basketnews.lt/D.Lukšta

Pasvalio „Pieno žvaigždės“ užtikrinta ir svarbia pergale „Betsafe–LKL“ pirmenybėse sugrįžo į pergalingą kelią.

Pasvaliečiai savo sirgalių akivaizdoje 104:99 (29:16, 29:23, 24:26, 22:34) nugalėjo Panevėžio „Lietkabelį“ (14-10).

Šeimininkai pergalės pamatus paklojo dar iki ilgosios pertraukos. Pirmajame kėlinyje po reklaminės minutės pertraukėlės rezultatas buvo lygus, tačiau tuomet pasvaliečiai šovė į priekį.

Dagoberto Pena pataikė iš toli, Tomas Lekūnas realizavo baudas, dvitaškį pridėjo Yannickas Franke ir 12:2 spurtavusios „Pieno žvaigždės“ įgijo dviženklę persvarą – 23:13.

Antrajame ketvirtyje vaizdas pernelyg nesikeitė ir šeimininkai diktavo rungtynių tempą. Žygimantas Skučas pelnė 4 taškus paeiliui, Franke pridėjo dvitaškį ir kėlinio viduryje pasvaliečiai pirmavo 47:30.

Vis tik „Lietkabelis“ intrigą atgaivino pačioje rungtynių pabaigoje. Mindaugas Kupšas įkrovė iš viršaus, o Jamaras Wilsonas vienas pats surinko 6 taškus be atsako ir iki mačo pabaigos likus pusantros minutės, svečių deficitas sumenko iki 88:94.

Po Gedimino Petrausko minutės pertraukėlės Skučas ir Franke realizavo baudas bei galutinai įtvirtino „Pieno žvaigždžių“ pergalę.

Po šių rungtynių Pasvalio klubas pagal pergalių skaičių išsilygino su panevėžiečiais. Dabar abu klubai turi po 14 laimėjimų ir 10 nesėkmių.

„Pieno žvaigždės“: Yannicke‘as Franke 22, Žygimantas Skučas 20, Dagoberto Pena 15, Tomas Lekūnas 12, Vytautas Šulskis 11, Jay Threattas 10.

„Lietkabelis“: Paulius Valinskas ir Ikenna Iroegbu po 20, Jamaras Wilsonas 13, Stefanas Sinovecas 11.