Nuotr.: BNS/LKL

Pasvalio „Pieno žvaigždės“ iki šiol 2019-aisiais „Betsafe–LKL“ pirmenybėse dar nebuvo patyrusios nė vienos nesėkmės, tačiau ši serija baigėsi šį vakarą.

Pasvaliečiai savo sirgalių akivaizdoje 83:99 nusileido Vilniaus „Ryto“ krepšininkams.

Paskutinį kartą šalies čempionate „Pieno žvaigždės“ pralaimėjo gruodžio 29-ąją, kai suklupo prieš tą pačią sostinės ekipą.

Po to susitikimo Vilniuje „Pieno žvaigždės“ „Betsafe–LKL“ pirmenybėse iškovojo šešias pergales iš eilės.

Po šios nesėkmės Gedimino Petrausko auklėtiniai ir toliau lieka penktoje turnyrinės lentelės pozicijoje.

Trečiojo kėlinio pradžioje „Rytas“ dar turėjo devynių taškų pranašumą (55:46), tačiau tuomet Eimantas Bendžius šovė du tolimus metimus iš eilės ir svečių pranašumas šoktelėjo iki 61:48.

Nuo šios akimirkos vilniečiai arčiau „Pieno žvaigždžių“ nebeprisileido – „Rytas“ laikė atstumą ir trečiojo kėlinio pabaigoje turėjo net devyniolikos taškų pranašumą (79:60).

Nuo antrojo kėlinio pasvaliečiai šiame mače turėjo verstis be vyriausiojo trenerio Gedimino Petrausko, kuris už dvi technines pražangas buvo pašalintas iš rungtynių. Į jo vietą stojo asistentas Virginijus Sirvydis.

„Pieno žvaigždės“ vertėsi be Ivaro Žviguro, kuris patyręs kelio traumą.

„Pieno žvaigždės“: Yannickas Franke 19, Tomas Lekūnas 13, Karolis Petrukonis (9 atk. kam.) ir Jay Threattas po 11.

„Rytas“: Martynas Echodas 19 (10 atk. kam., 32 naud. bal.), Eimantas Bendžius (5 atk. kam.) ir Chrisas Krameris po 14, Arciomas Parachouskis 10.