Nuotr.: D.Kerbelis
Nuotr. D.Kerbelis

Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (13-9) ir toliau išlieka viena karščiausių Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) komandų.

Šį kartą Gedimino Petrausko auklėtiniai svečiuose 91:76 (23:23, 19:27, 26:12, 23:14) pranoko „Šiaulių“ (3-19) ekipą bei pasiekė 9-ąją pergalę per pastarąsias 10 rungtynių.

Po dviejų kėlinių 8 taškų deficitą turėję pasvaliečiai atkuto po ilgosios pertraukos. Yannickas Franke pataikė dvitaškį ir tritaškį, Žygimantas Skučas pridėjo taiklų floaterį ir 11:1 spurtavę svečiai trečiojo kėlinio viduryje jau turėjo tik minimalų deficitą (53:54).

Ketvirčiui artėjant į pabaigą, Skučas pataikė dar vieną dvitaškį, Tomas Lekūnas ir Vytautas Šulskis realizavo baudų metimus bei taip padidino pasvaliečių persvarą iki 7 taškų – 65:58.

Svečiai visus reikalus išsprendė ketvirtajame kėlinyje. Lekūnas įkrovė iš viršaus, Skučas surinko 6 taškus paeiliui, o sėkmingą reidą krepšio link surengė Jay Threattas ir „Pieno žvaigždžių“ pranašumas klausimų nebekėlė – 79:65.

Nugalėtojų gretose geriausiai pasirodė Franke, kuris per 23 minutes pelnė 20 taškų (4/6 dvitaškių, 3/4 tritaškių, 3/4 baudos), atliko 2 rezultatyvius pardavimus, atkovojo ir perėmė po 1 kamuolį bei surinko 22 naudingumo balus.

„Šiauliai“: Kristupas Žemaitis 15 (4/6 dvit.), Evaldas Šaulys 14 (4/6 trit.), Antanas Urbutis 12 (6/10 dvit.), Benas Griciūnas 11 (3/10 dvit.).

„Pieno žvaigždės“: Yannickas Franke 20 (3/4 trit.), Vytautas Šulskis 16 (3/4 dvit., 2/4 trit., 8 atk. kam.), Tomas Lekūnas 14, Jay Threattas 11 (2/7 dvit.), Žygimantas Skučas 10 (5/7 dvit.).