Nuotr.: BNS/LKL
Nuotr. BNS/LKL

Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ krepšininkai Klaipėdoje iškovojo bene skambiausią sezono pergalę. Pasvaliečiai uostamiestyje 80:77 sugebėjo palaužti antroje pozicijoje esantį Klaipėdos „Neptūną“.

Po šio laimėjimo „Pieno žvaigždės“ viena pergale priartėjo prie Panevėžio „Lietkabelio“, esančio ketvirtoje vietoje.

Po šio laimėjimo treneris Gediminas Petrauskas gyrė auklėtinių kovingumą ir disciplinuotą žaidimą po pertraukos.

Apie rungtynes: „Noriu pasveikinti Gytį Sirutavičių su gimtadieniu. Manau, komanda jam padovanojo geriausią dovaną – pergalę. Ne materialią. Dėkoju mūsų valdžiai už galimybę atvykti vakare. Mums tai tolima kelionė. Tai leido likti rungtynėse, neleisti pabėgti „Neptūnui“. Antroje pusėje padarėme tik dvi klaidas, gerai dalijomės kamuoliu. Įsijungė ir Franke, kuris pirmoje rungtynių pusėje apčiuopiamos naudos nedavė. Daug ką rodo, kad pirmoj pusėje daug baudų prametėme, bet vėliau sumetėme.

Apie atsitiesimą po neigiamos atkarpos: „Turime pripažinti, „Neptūnas“ žaidė tokiu tvarkaraščiu… Suprantame, kad jie žaidžia trejas rungtynes per aštuonias dienas. Norėjome tempą palaikyti, bet pradžioje jo neradome. Po dviejų kėlinių turėjome 0 taškų iš greitų atakų. Bet po pertraukos jau buvo didelis tempas ir tai buvo vienas iš raktų į pergalę.

Apie Skučą: „Jis agresyviai žaidė ir antroje pusėje. Buvo sumanymas ne pataupyti, tik taip dėliojosi. Mes bandėme atsakyti varžovams tuo pačiu, bandėme per dvi pozicijas ir jis atstovėjo. Gal tik Ivars Žvigurs pateko į nemalonią situaciją, kur Delininkaitis išprovokavo tris pražangas iš eilės. Negaliu jam turėti priekaištų. Kai laimi, visa komanda nusipelno. Jau treniruotėje jautėme gerą nusiteikimą ir kokybę.“