Nuotr.: BNS/LKL
Nuotr. BNS/LKL

Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (9-9) ketvirtajame kėlinyje turėjo 10 taškų deficitą, tačiau nepaisant to, atsitiesę Gedimino Petrausko auklėtiniai svečiuose 80:77 (15:18, 17:21, 17:17, 31:21) patiesė Klaipėdos „Neptūną“ (14-4).

Prieš prasidedant paskutinei minutei, „Neptūnas“ dar pirmavo 73:69, tačiau Yannickas Franke smeigė tritaškį, o iki mačo pabaigos likus 26 sekundėms, taškus pelnė Tomas Lekūnas ir išvedė svečius į priekį – 74:73.

Kitoje atakoje Žygimantas Skučas blokavo Tomo Delininkaičio metimą ir šeimininkai buvo priversti taikyti tyčinių pražangų taktiką. Vis tik Franke, Emmanuelio Omogbo ir Jay Threatto rankos nedrebėjo.

Po Threatto baudų metimų iki susitikimo pabaigos buvo likusios 3 sekundės ir prie metimų linijos stojo Gytis Masiulis, tačiau puolėjas prametė abi baudas ir palaidojo „Neptūno“ šansus išsigelbėti.

Pasvaliečių gretose naudingiausiai žaidęs Žygimantas Skučas pelnė 11 taškų (4/4 dvitaškių, 0/3 tritaškių, 3/3 baudų metimų), atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, blokavo metimą, išprovokavo 5 pražangas ir surinko 20 naudingumo balų.

Iki susitikimo pabaigos likus kiek mažiau nei 8 minutėms, Tomas Delininkaitis smeigė tritaškį ir padidino uostamiesčio komandos persvarą iki 10 taškų (61:51). Vis tik savo atkarpa netruko atsakyti ir „Pieno žvaigždės“.

Skučas pelnė 5 taškus iš eilės, Omogbo pataikė dvitaškį, Yannickas Franke realizavo baudų metimus, o 38-ąją minutę Lekūnas įsūdė tritaškį ir 38-ąją mačo minutę išlygino rezultatą, taip sugrąžindamas savo ekipą į rungtynes (67:67). Ketvirtasis kėlinys buvo vienintelis, kurį svečiams pavyko laimėti.

„Neptūnas“: Tomas Delininkaitis 21 (5/9 trit.), Jerai Grantas 14 (6/9 dvit.), Paulius Dambrauskas 12 (5/7 dvit.).

„Pieno žvaigždės“: Yannickas Franke 16 (8/10 baud. met.), Jay Threattas (0/5 dvit., 3/6 trit.) ir Emmanuelis Omogbo (5/11 dvit.) po 14, Žygimantas Skučas 11 (20 naud. bal.).