Nuotr.: BNS/LKL
Nuotr. BNS/LKL

Pasvalio „Pieno žvaigždės“ namuose „Betsafe–LKL“ pirmenybėse iškovojo didžiausią sezono pergalę.

Pasvaliečiai šalies pirmenybėse savo sirgalių akivaizdoje 92:67 nugalėjo Kėdainių „Nevėžio“ krepšininkus.

Šiame susitikime puikiai rungtyniavęs Tomas Lekūnas iš žaidimo prametė vos kartą ir pelnė 15 taškų (5/5 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 2/5 baudų metimų), atkovojo 5 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir kartą suklydo.

Pasvaliečiai jau po dviejų kėlinių turėjo dviženklę persvarą (43:29), o pradėtą darbą užbaigė trečiajame kėlinyje. Vytautas Šulskis ir Yannickas Franke įsūdė po tritaškį, Lekūnas pridėjo dvitaškį, o Franke atseikėjo dar vieną tolimą metimą ir po šeimininkų spurto 11:2 mačo nugalėtojas klausimų nebekėlė – 65:41.

„Nevėžio“ ekipa šiose rungtynėse prarado 20 kamuolių. Tiesa, neblizgėjo ir pasvaliečiai suklydę 15 kartų, tačiau pagal perimtus kamuolius „Pieno žvaigždės“ varžovus pranoko 16-6.

Tai yra didžiausia „Pieno žvaigždžių“ komandos sezono pergalė. Prieš tai didžiausias komandos triumfas buvo 90:71 nugalėtas Utenos „Juventus“ klubas.

„Pieno žvaigždės“: Gytis Sirutavičius 16 (3/3 trit.), Tomas Lekūnas 15 (5/5 dvit.), Emmanuelis Omogbo 13 (5/8 dvit.), Vytautas Šulskis ir Jay Threattas po 10.

„Nevėžis“: Gintautas Matulis 14 (4/4 dvit.), Gabrielius Maldūnas 8, Chauncey Collinsas ir Adonte Parkeris po 7.