Nuotr.: BNS/LKL

Pasvalio „Pieno žvaigždės“ nesėkmingai pradėjo Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) ketvirtfinalio etapą. Gedimino Petrausko auklėtiniai trečiadienį namie 68:78 (18:19, 8:19, 18:16, 24:24) nusileido Panevėžio „Lietkabeliui“.

Atsakomosios rungtynės vasario 13-ąją vyks Panevėžyje. Norint žengti į kitą etapą, pasvaliečiams reikės laimėti didesniu nei 10 taškų skirtumu.

Svečiai iniciatyvą perėmė antrajame kėlinyje, kuomet Marko Čakarevičius bei Simas Jasaitis pelnė po du taškus, Ziga Dimecas pridėjo šūvį iš vidutinio nuotolio, o Paulius Valinskas realizavo baudos metimą ir 11:0 spurtavęs „Lietkabelis“ įgijo 12 taškų pranašumą (30:18).

Pasvaliečiai šiame ketvirtyje pirmuosius taškus pelnė tik kėlinio viduryje, kuomet baudos metimą pataikė Tomas Lekūnas.

Ketvirtajame kėlinyje „Pieno žvaigždžių“ deficitas siekė 23 taškus (44:67), tačiau galingai mačo pabaigą sužaidę šeimininkai sugebėjo pagerinti savo galimybes prieš atsakomąją dvikovą. „Pieno žvaigždės“ mačą baigė spurtu 24:9 ir ženkliai sumažino skirtumą.

Per šią atkarpą 12 taškų surinko Gytis Sirutavičius, 7 pridėjo Yannickas Franke'as.

„Pieno žvaigždės“: Žygimantas Skučas (6/8 dvit.) ir Yannickas Franke (0/4 trit.) po 14, Tomas Lekūnas 13, Gytis Sirutavičius 12 (2/4 trit.).

„Lietkabelis“: Simas Jasaitis 18 (4/8 trit.), Paulius Valinskas 17 (2/8 trit.), Mindaugas Kupšas 14 (7/9 dvit.).