Nuotr.: D.Lukšta
Nuotr. D.Lukšta

Pasvalio „Pieno žvaigždės“ patyrė didžiausią sezono nesėkmę „Betsafe–LKL“ čempionate. Šįkart Gedimino Petrausko auklėtiniai neatsilaikė kovoje su Lietuvos čempionais.

„Pieno žvaigždės“ savo sirgalių akivaizdoje 68:109 pripažino Kauno „Žalgirio“ pranašumą.

Skaudžia netektimi šiame mače pasvaliečiams tapo negalėjęs rungtyniauti Emmanuelis Omogbo, kuris iškrito iš rikiuotės.

„Pieno žvaigždėms“ prastą toną davė jau susitikimo pradžia. Yannickas Franke pataikė tritaškį antrąją rungtynių minutę (3:0), tačiau tuomet „Žalgirio“ atsakas buvo galingas – 12 taškų be jokio šeimininkų atsakymo.

Šarūno Jasikevičiaus kariauna dviženklį pranašumą susikrovė dar tame pačiame kėlinyje (25:13) ir atgal nebesidairė.

Solidžiausiai pasvaliečių komandoje rungtyniavo Y. Franke, surinkęs 18 taškų (3/5 dvit., 2/4 trit., 6/8 baud. met.), atkovojęs 6 kamuolius ir surinkęs 21 naudingumo balą.

Tuo metu šeimininkus skaudžiausiai baudė Derrickas Waltonas, pelnęs 25 taškus (3/4 dvit., 3/5 trit., 10/10 baud. met.).

Kitą mačą „Pieno žvaigždės“ žais gruodžio 8-ąją, kai namie kausis su Prienų „Skycop“.

„Pieno žvaigždės“: Yannickas Franke 18, Karolis Petrukonis ir Tomas Lekūnas po 12, Dagoberto Pena 11.

„Žalgiris“: Derrickas Waltonas 25, Leo Westermann 13, Brandonas Daviesas ir Edgaras Ulanovas po 11, Artūras Milaknis ir Antanas Kavaliauskas po 10.