Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

Tomas Galeckas mače su Vilniaus „Rytu“ pelnė 13 taškų, užtikrintai atakavo krepšį ir surinko 16 naudingumo balų bei taip nusipelnė trenerio Gedimino Petrausko pagyrų.

Nors Pasvalio klubas 78:89 pralaimėjo „Rytui“, strategas spaudos konferencijoje įvertino ne tik savo komandos gynėjo pastangas, bet ir visos komandos pasirodymą.

„Ketvirtame kėlinyje vilniečiai įjungė aukštesnę pavarą, o mes neradome nei jėgų nei sprendimų, kaip galėtume pasipriešinti. Tuo pačiu noriu pasveikinti ir savo žaidėjus už visai neblogą darbą ir plano vykdymą. Pirmajame kėlinyje ir antrojo pradžioje žaidėme komandiškai, drausmingai per pirmą kėlinį nepadarėme nė vienos klaidos, dėl ko susikūrėme gerus metimus.

Aišku, skaudesnė tema yra mūsų pataikymo procentas. Visgi buvo geras nusiteikimas, noras, beveik visi įnešė impulsą nuo suolo. Noriu pasveikinti ir Tomą Galecką, kuris, man esant komandoje nuo praėjusio sezono vidurio, sužaidė geriausias rungtynes. Tikiuosi, kad tai dar duos didesnį impulsą dirbti, kaip jis ir dabar dirba. Gaila, norėjome laimėti, bet trūko šalto proto, jėgų ir geresnių sprendimų“, – teigė specialistas.

Apie pozityvo paieškas pralaimėtose rungtynėse: „Pralaimėti nėra pozityvu, bet lengviau ieškoti pozityvo, kai matai pastangas, mintį. Jei ji nutrūksta, atrodome prastai, bet mes esame nauja komanda. Kai visa tai yra, negali dėl klaidų labai pykti. Anksčiau buvome pikti, nes nemetėme kovos, kurią turėjome mesti.“

Apie E. Omogbo progresą: „Jis yra jaunas žaidėjas. Emmanuelio laukia daug darbo, jis labai talentingas. Jei puolime kelis metimus išimtume, kur jam reikėtų protingiau žaisti… Bet visi jas daro. Mes labai pradėjome žiūrėti tik į Emmanuelį, nors visi klysta, tai yra normalu, nes tai – procesas. Eina žingsnis į priekį. Svarbu, kad neužriestų nosies, statistika jo lyg ir nebloga.“