Nuotr.: BNS/LKL
Nuotr.: D. Kerbelis

Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (3-5) krepšininkai kovoje su Vilniaus „Rytu“ (6-1) parodė nagus, tačiau pasvaliečiai namie patyrė nesėkmę.

Gedimino Petrausko auklėtiniai „Betsafe–LKL“ pirmenybėse savo arenoje „Rytui“ nusileido 78:89.

Apie rimtus ketinimus pasispardyti pasvaliečiai garsiai pareiškė jau pirmajame kėlinyje, po kurio pirmavo 24:17. Tiesa, sostinės klubas greitai reagavo ir rungtynėms įpusėjus pranašumas jau buvo svečių pusėje (44:42).

Trečiajame kėlinyje „Pieno žvaigždės“ dar turėjo šešių taškų pranašumą (56:50), tačiau skirtumas tarp komandų ilgą laiką didesnis nebuvo ir balansavo ties lygybe.

Iki susitikimo pabaigos likus dar 7 minutėms, rezultatas buvo lygus (73:73). Vis tik netrukus „Rytas“ pelnė septynis taškus iš eilės ir svečiai pabėgo (73:80).

Per likusią rungtynių dalį „Pieno žvaigždės“ perversmo nesurengė ir pergalę iš Aukštaitijos išsivežė „Rytas“.

Rezultatyviausiai šeimininkų gretose šįkart vėl rungtyniavo Emmanuelis Omogbo, surinkęs 18 taškų (7/15 dvit., 0/1 trit., 4/4 baud. met.) ir atkovojęs 4 kamuolius.

Įpusėjus rungtynėms pasvaliečiai sėkmingai grūmėsi dėl kamuolių, tačiau kovą šioje srityje pralaimėjo 35-27.

„Pieno žvaigždės“: Emmanuelis Omogbo 18, Tomas Galeckas 13, Karolis Petrukonis 8, Yannickas Franke ir Justinas Wattsas po 7.

„Rytas“: Dominique'as Suttonas ir Evaldas Kairys po 14, Martynas Echodas, Mindaugas Girdžiūnas ir Deividas Sirvydis po 10.