Nuotr.: D. Lukšta
Nuotr.:

Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (0-1) 26-ąjį LKL sezoną pradėjo pralaimėjimu. Gedimino Petrausko auklėtiniai išvykoje 66:103 (20:19, 15:27, 11:27, 20:30) nepasipriešino Kauno „Žalgiriui“ (1-0).

Svečiai atsilaikė pirmąjį kėlinį, po kurio pirmavo 20:19. Vis tik jau antrajame ketvirtyje žalgiriečiai įjungė aukštesnę pavarą.

Paulius Jankūnas pataikė iš vidutinio nuotolio, Thomas Walkupas pelnė taškus su pražanga, o šeimininkai spurtavo 14:5 ir po Artūro Milaknio tritaškio „Žalgiris“ buvo priekyje 42:33. Iki ilgosios pertraukos LKL čempionų persvara išaugo iki dviženklės – 46:35.

Trečiajame kėlinyje „Žalgiris“ išsprendė visus reikalus. Jankūnas ir Nate‘as Woltersas atseikėjo po du taškus, Edgaras Ulanovas atseikėjo du tolimus metimus paeiliui ir ketvirčio viduryje kauniečiai jau pirmavo 61:43. Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai prieš trečiojo ketvirčio pabaigą surengė dar vieną galingą atkarpą ir spurtavę 12:1 kauniečiai nutolo nebepavejamai – 73:46.

„Žalgiris“: Edgaras Ulanovas 17, Paulius Jankūnas 14, Brandonas Daviesas 13, Aaronas White‘as 12.

„Pieno žvaigždės“: Gytis Sirutavičius 11, Ericas Mclellanas 9, Emmanuelis Omogbo 8.