Pasvalio „Pieno žvaigždėms“ nepavyko Klaipėdoje perlaužti Lietuvos krepšinio lygos (Betsafe-LKL) ketvirtfinalio serijos į savąją pusę. Gedimino Petrausko vadovaujamas klubas svečiuose 82:92 nusileido vietos „Neptūnui“ ir serijoje iki trijų pergalių dabar atsilieka 1-2.

„Turbūt labai panašu į pirmąjį tarpsavio mačą, – po dvikovos kalbėjo „Pieno žvaigždžių“ vyr. treneris. –  Vėl atrodo esame rungtynėse, esame šalia – tai priekyje, tai atsiliekame tokiomis nežymiomis atkarpomis, o ketvirtojo kėlinio pabaigoje vėl mūsų tam tikri sprendimai puolime, net nemesti metimai, praradome turbūt keturis kamuolius iš eilės.

Šiaip praradome 14 kamuolių, tai nėra didelis rezultatas, bet jie buvo labai esminiai ketvirtojo kėlinio pabaigoje. Ir viskas, „Neptūnas“ tritaškiais laimėjo rungtynes. Jie pradžioje labai gerai pataikė, paskui sustojo ir pabaigoje gerai pataikė, kada labiausiai reikėjo.

Kiekvieną dieną laukiu (traumuotų žaidėjų), bet nėra. Stebimos nugaros, daromi pratimai, bet žaidėjai sako, kad negali. Negaliu versti jų žaisti. Visada tikiu, kad kitą treniruotę kuris nors pasijungs, bet tikimybė nėra didelė. Į tai nesifukusuojame.“

Žūtbūtinį mūšį serijoje pasvaliečiai antradienį žais namuose. Mačo startas – 18.50 val.