Nuotr.: Fotodiena.lt/M.Baranauskas
Nuotr. Fotodiena.lt/M.Baranauskas

Dar kartą lemiamu metu puolime užstrigusios Pasvalio „Pieno žvaigždės“ Lietuvos krepšinio lygos (Betsafe-LKL) ketvirtfinalyje patyrė antrąją nesėkmę.

Prie traumuotų žaidėjų prisijungus ir Steponui Babrauskui, Gedimino Petrausko auklėtiniai trečiajame susitikime uostamiestyje 82:92 (21:21, 16:20, 22:23, 23:28) nusileido Klaipėdos „Neptūnui“ ir serijoje iki trijų pergalių dabar atsilieka 1-2.

Klysti nebegalintys pasvaliečiai išlyginti serijos rezultatą sieks antradienį savo aikštėje. Susitikimo pradžia – 18.50 val.

Ketvirtojo kėlinio viduryje klaipėdiečiams įgijus šešių taškų pranašumą, Tomas Lekūnas smeigė tritaškį, Osvaldas Olisevičius pridėjo du taškus ir „Pieno žvaigždes“ nuo šeimininkų skyrė vienas taškas – 73:74.

Tuomet „Neptūnas“ paprašė minutės pertraukėlės, Vytautas Šulskis pataikė dvitaškį, Trevonas Hughesas suklydo, o Renaldas Seibutis įmetė dar du taškus ir klaipėdiečiai truktelėjo į priekį – 78:73.

Pasvalio ekipai praradus kamuolį dar kitose dviejuose atakuose, „Neptūnas“ pratęsė savo atkarpą puolime iki 10:0 – 84:73.

Galiausiai ledus puolime „Pieno žvaigždžių“ gretose po beveik keturių minučių tylos pralaužė Jahennsas Manigat, pelnęs du taškus nuo baudų metimų linijos – 84:75, tačiau mūsiškiams užsikabinti rungtynėse nebepavyko.

Kartu su S. Babrausku komandai padėti negalėjo Lisas Shoshi ir Nikita Balašovas.

„Neptūnas“: Vytautas Šulskis 21 (8 atk. kam.), Renaldas Seibutis 18, Edgaras Želionis 16, Tomas Delininkaitis 12, Laimonas Kisielius 10.

„Pieno žvaigždės“: Trevonas Hughesas 21, Jahennsas Manigat 19, Martynas Varnas 13, Tomas Lekūnas 12.