Nuotr.: Fotodiena.lt

Mačo pabaigoje išsibalansavusiai Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ komandai nepavyko parsivežti pergalės iš Šiaulių. Gedimino Petrausko auklėtiniai šeštadienį svečiuose 79:100 nusileido vietos „Šiaulių“ ekipai ir nukrito į šeštąją turnyrinės lentelės vietą.

„Na, rungtynės kaip kalniukai – pradėjome labai gerai, paskui sustojome, trečiajame kėlinyje vėl, atrodo, radome, kaip turėtume žaisti, o ketvirtas kėlinys visiškai nenusisekęs, klaida ant klaidos gynyboje, leidome įsimėtyti žaidėjams, kuriuos tris kėlinius laikėme pakankamai „sausus“.

Paskutinę trijų minučių atkarpą paleidome, o pabaigoje buvo desperacija, bandėme po vieną griebtis ir nepavyko. Nėra Stepono Babrausko ir Liso Shoshi, bet turi žaisti kiti. Dėl to komandos turi ne šešis ar aštuonis žaidėjus – turime dvylika, bet tie, kurie išeina, turi atidirbti“, – po susitikimo kalbėjo „Pieno žvaigždžių“ strategas.

Artėjantį trečiadienį „Pieno žvaigždžių“ lauks dar viena išvyka į „Šiaulius“, kur pasvaliečiai stos į kovą pirmose BBL pusfinalio rungtynėse.