Nuotr.: V.Mikaitis

Pasvalio „Pieno žvaigždės“ neišsaugojo dviženklės persvaros ir krito Karaliaus Mindaugo taurės (SIL-KMT) ketvirtfinalio dvikovoje. Gedimino Petrausko auklėtiniai antradienį Panevėžyje 76:86 (28:19, 12:21, 14:19, 22:27) turėjo pripažinti „Lietkabelio“ pranašumą.

„Pieno žvaigždės“ galingai pradėjo dvikovą ir jau pirmajame kėlinyje turėjo dviženklį pranašumą, o dar antrajame kėlinyje pirmavo 34:23. Visgi tada Viačeslavas Bobrovas gavo trečiąją pražangą ir sėdo ant suolo, o šeimininkai spurtavo 13:2 ir išlygino rezultatą 36:36.

Dar vieną spurtą „Lietkabelis“ surezgė trečiajame kėlinyje, kai be atsako surinko 11 taškų ir nutolo 51:42.

Susiėmę Pasvalio krepšininkai iki trečiojo kėlinio pabaigos sugebėjo rezultatą sušvelninti (54:59), o dar ketvirtojo kėlinio viduryje atsiliko 62:68. Visgi tada rezultatyviausias sezono rungtynes sužaidęs Simas Jasaitis pataikė iš toli, Dominikas Mavra pridėjo dvitaškį, o po Luko Aukštikalnio dėjimo šeimininkai nutolo 75:63.

„Lietkabelis“: Simas Jasaitis 20, Lorenzo Williamsas 14, Darjušas Lavrinovičius 10, Vaidas Čepukaitis 9, Kšištofas Lavrinovičius 7.

„Pieno žvaigždės“: Viačeslavas Bobrovas 16, Osvaldas Olisevičius 15, Steponas Babrauskas 11, Lisas Shoshi 10.