Nuotr.: Fotodiena.lt/J.Elinskas

Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (6-11) komandai nepavyko sėkmingai pradėti 2018-ųjų metų. Gedimino Petrausko auklėtiniai Lietuvos krepšinio lygos (Betsafe-LKL) išvykos mače 91:100 (28:25, 18:22, 22:30, 23:23) taškų lenktynėse nusileido Panevėžio „Lietkabelio“ (11-6) krepšininkams.

Pirmąjį kėlinį sėkmingai sužaidę pasvaliečiai buvo priekyje 28:25, tačiau antrojo ketvirčio pradžioje „Pieno žvaigždės“ pralaimėjo atkarpą 0:7 ir išleido iniciatyvą iš savo rankų – 28:32.

Nikitai Balašovui pataikius dvitaškį, trečiajame ketvirtyje „Pieno žvaigždžių“ atsilikimas buvo minimalus – 54:56, bet tuomet Lorenzo Williamsas ir Adas Juškevičius smeigė po tritaškį, vėliau aikštėje pasirodęs Lukas Aukštikalnis per dvi minutes surinko aštuonis taškus bei „Lietkabelio“ pranašumas tapo dviženklis – 75:64.

Toks pat skirtumas tarp komandų buvo ir ketvirtojo kėlinio viduryje – 92:81, o po svečių spurto 6:0 intriga sugrįžo į rungtynes – 87:92.

Visgi paskui A. Juškevičius pelnė du taškus, N. Balašovas prametė iš toli, Žanis Peiners dar pridėjo du taškus su pražanga bei „Lietkabelis“ įtvirtino savo persvarą – 97:87.

Sėkmingiausią sezono mačą sužaidė Trevonas Hughesas per 27 minutes pelnė 21 tašką (2/4 dvitaškiai, 4/7 tritaškiai, 5/6 naudos), atkovojo 5 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 3 pražangas, 1 sykį prasižengė, 4 kartus suklydo bei surinko 23 naudingumo balus.

„Lietkabelis“: Adas Juškevičius 16, Darjušas Lavrinovičius 13, Lukas Aukštikalnis 12, Lorenzo Williamsas 11, Kšištofas Lavrinovičius 10 (9 atk. kam.).

„Pieno žvaigždės“: Trevonas Hughesas 21, Nikita Balašovas 16, Viačeslavas Bobrovas 15, Steponas Babrauskas 14.