Nuotr.: Fotodiena.lt/J.Elinskas
Nuotr. Fotodiena.lt/J.Elinskas

Po nesėkmės Alytuje atsigavusi Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (7-0) ekipa reabilitavosi Baltijos krepšinio lygos (BBL) akistatoje.

Pasvaliečiai savo sirgalių akivaizdoje 118:53 (33:14, 34:16, 19:17, 32:6) sutraiškė Atyrau „Barsy“ (1-7) komandą ir iškovojo didžiausią klubo pergalę šį sezoną.

Gedimino Petrausko auklėtiniai taip pat buvo ir per žingsnį, kad pagerintų šio sezono BBL rezultatyvumo rekordą (119), kurį rungtynėse su Tartu klubu patys ir užfiksavo.

„Pieno žvaigždės“ jau nuo pat susitikimo pradžios pradėjo smaugti varžovus, o sužaidus pirmąją penkių minučių atkarpą šeimininkai pirmavo 16:5.

Vėliau skirtumas tarp komandų tik augo. Antrajame kėlinyje nė kiek neatsipalaidavę Aukštaitijos krepšininkai dar labiau padidino savo pranašumą, o komandos ilsėtis išėjo po dviejų kėlinių jas skiriant jau itin solidžiam skirtumui (67:30).

Įspūdinga tai, kad „Pieno žvaigždės“ taip Kazachstano komandą sumindė rungtyniaudamos be trijų svarbių žaidėjų – Stepono Babrausko, Viačeslavo Bobrovo ir Trevono Hugheso.

Tai buvo puiki proga dar labiau komandoje apšilti kojas neseniai atvykusiam Ryanui Andersonui, o šįkart jis buvo rezultatyviausias ekipos žaidėjas. Amerikietis per 21 minutę pelnė 23 taškus (6/10 dvit., 3/4 trit., 2/2 baud. met.), atkovojo 4 ir perėmė 6 kamuolius bei atliko 2 rezultatyvius perdavimus. Mačą jis baigė surinkęs 30 naudingumo balų.

Pasvalio klubas šiame susitikime sumetė 17 tolimų metimų iš 31. Toks tritaškių skaičius vienose rungtynėse yra sezono rekordas.

„Pieno žvaigždės“ varžovus privertė suklysti 27 kartus.

„Pieno žvaigždės“: Ryanas Andersonas 23, Ignas Fiodorovas 22, Martynas Varnas 20, Julius Kazakauskas 17 (9 atk. kam.), Tomas Galeckas 12.

„Barsy“: Da'Quanas Cookas 10, Vladimiras Ivanovas 9, Johnas Tayloras 8.