Nuotr.: D.Lukšta

Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (6-9) nesugebėjo išlaikyti labai solidaus pranašumo Lietuvos krepšinio lygos (Betsafe-LKL) rungtynėse. Ryano Andersono debiutiniame mače Gedimino Petrausko auklėtiniai namuose 76:85 (19:16, 23:14, 15:27, 19:28) pralaimėjo Alytaus „Dzūkijos“ (6-9) krepšininkams.

Po dviejų kėlinių pasvaliečiai pirmavo 42:30 ir tai buvo dėsningas rezultatas, nes svečiai ryškiai laikė žaidimo gijas savo rankose. Po didžiosios pertraukos „Dzūkija“ trečiąjį kėlinį pradėjo spurtu 14:2 ir rezultatas tapo lygus vos per 5 minutes (44:44).

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos mačas klostėsi taškas į tašką. Šeimininkams iniciatyvą perimti pavyko, kuomet Domagojus Samacas ir Gediminas Navickas pelnė keturis taškus iš eilės ir „Dzūkija“ išsiveržė į priekį 73:69.

Nors kitoje atakoje Trevonas Hughesas smeigė tritaškį ir skirtumą sumažino iki minimumo, tačiau kitoje atakoje Povilas Čukinas pataikė iš po krepšio, o Alejandro Hernandezas realizavo baudos metimus ir padėjo tašką šiame mače (77:72).

„Pieno žvaigždės“ visiškai pralaimėjo kovą po krepšiu – šeimininkai atkovojo 49 kamuolius, kuomet pasvaliečiai sugriebė 28 kamuolius.

R. Anderonas pirmajame mače su „Pieno žvaigždžių“ apranga per 17 minučių pelnė 8 taškus, atkovojo 3 kamuolius ir surinko 7 naudingumo balus.

„Dzūkija“: Paulius Petrilevičius 19 (10 atk. kam.), Povilas Čukinas ir Gediminas Navickas po 14, Alejandro Hernandezas 13. Domagojus Samacas 11 (8 atk. kam.), Mindaugas Sušinskas 10.

„Pieno žvaigždės“: Tomas Lekūnas 14, Artūrs Ausejs ir Trevonas Hughesas po 11, Viačiaslavas Bobrovas 9.