Nuotr.: Fotodiena.lt/J.Elinskas

Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (5-7) lyderis Viačeslavas Bobrovas pakartojo asmeninį naudingumo rekordą bei padėjo savo ekipai nutraukti keturių pralaimėjimų seriją Lietuvos krepšinio lygoje (Betsafe-LKL).

Be Nikitos Balašovo rungtyniavę Rimanto Grigo auklėtiniai svečiuose 73:68 (13:17, 24:13, 16:23, 20:15) įveikė Kėdainių „Nevėžio“ (3-8) atstovus, kuriems tai buvo ketvirtoji nesėkmė paeiliui.

Mačą starto penkete pradėjęs V.Bobrovas per 36 minutes pelnė 18 taškų (8/11 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai, 2/2 baudos), atkovojo 10 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus ir surinko 30 naudingumo balų.

Tokį pat naudingumą jis užfiksavo ir dvikovoje su Vilniaus „Lietuvos rytu“ lapkričio pabaigoje. Apskritai vienas naudingiausių pirmenybių žaidėjų per pastarąsias penkerias rungtynes mažiausiai buvo surinkęs tik 24 naudingumo balus (dvikovoje su „Šiauliais“).

Trečiojo kėlinio pradžioje po Stepono Babrausko ir V.Bobrovo taškų pasvaliečiai pirmą kartą buvo įgyję dviženklę persvarą – 41:30, bet tuomet per keturias minutes nepelnė nė taško. Tuo pasinaudoję aikštės šeimininkai surengė galingą spurtą 15:0 ir persvėrė rezultatą savo naudai – 45:41.

Galiausiai „Pieno žvaigždžių“ tylą nutraukti pavyko keturis taškus paeiliui surinkusiam V.Bobrovui, o kitoje atakoje dar du pridėjo S.Babrauskas bei svečiai vėl buvo priekyje – 47:45.

Prasidėjus lemiamam ketvirčiui, „Nevėžio“ ekipoje debiutavęs Karlis Apsitis smeigė tritaškį, taip suteikdamas kėdainiečiams trapią persvarą – 56:53.

Tuo pačiu atsakęs Tomas Lekūnas išlygino rezultatą, paskui greitoje atakoje pelnė dar du taškus bei inicijavo R.Grigo vadovaujamo klubo spurtą 10:0, leidusį susikrauti pergalingą pranašumą – 63:56.

„Nevėžiui“ padėti negalėjo vienas vedlių Malcolmas Grantas. „Pieno žvaigždės“ vertėsi be N.Balašovo, kuris po rinktinės lango dėl paso problemų įstrigo Rusijoje.

„Nevėžis“: Justas Tamulis 14 (4/7 trit.), Gintautas Matulis 10, Vladislavas Koreniukas (9 atk. kam.),  ir Rytis Juknevičius – po 8.

„Pieno žvaigždės“: Viačeslavas Bobrovas 18 (10 atk. kam., 30 naud. bal.), Tomas Lekūnas 17, Artūrs Ausėjs 13, Trevonas Hughesas 12.