Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ komanda pergalingai pratęsė ketverių Lietuvos krepšinio lygos (Betsafe-LKL) rungtynių seriją namų arenoje. Rimanto Grigo vadovaujama ekipa antrajame mače savų žiūrovų akivaizdoje iš eilės 81:79 įrodė pranašumą prieš „Šiaulių“ krepšininkus ir išlygino pergalių bei pralaimėjimų santykį – 2-2.

„Dabar jau linksma, kai rezultatas yra teigiamas, nors rungtynių pabaiga nebuvo gera. Galbūt žaidėjai per anksti patikėjo pergale, mes nuėmėme savo žaidimą, pradėjome stabdytis, jie pastatė aikštės gynybą, kai kurie žaidėjai pabandė žaisti ne taip, kaip reikėjo, ir ant bangos jie pataikė tritaškius bei pasivijo. Gerai, kad viskas baigėsi gerai.

„Šiauliai“ yra rimta komanda, turinti labai gerą trenerį, ir jie taip lengvai nepasiduos. Vaikinai turi suprasti, kad rungtynės tęsiasi 40 minučių, o ne 34 ar 35 minutes. Norėčiau pasveikinti savo vyrus su pergale. Vis tiek mes dar tik statome tą savo žaidimą, po truputį pritraukiame prie to.

Turėjome bėdą su įžaidėjo pozicija, nes Tomas Galeckas yra traumuotas ir jis tik minimaliai galėjo išeiti į aikštelę. Tikimės, jog iki kitų rungtynių jis išsigydys savo traumą, ir tada mes turėsime lygiaverčius pakeitimus. Ryanui Harrow šiandien buvo labai didelis krūvis, todėl jis kartais tik epizodiškai ir gindavosi. Pergalė yra pergalė ir aš ja džiaugiuosi“, – po susitikimo kalbėjo „Pieno žvaigždžių“ vairininkas.

Artėjančias dvejas rungtynes Pasvalio klubas taip pat žais namie: spalio 14-ąją – su Prienų-Birštono „Vytautu“, o spalio 21-ąją – su pirmenybių vicečempionu, Panevežio „Lietkabeliu“. Bilietus į namų rungtynes platina „TicketMarket.lt“ bei arenos kasa.