Nuotr.: Fotodiena.lt/J.Elinskas
Nuotr. Fotodiena.lt/J.Elinskas

Lemiamame kėlinyje užtikrintą pranašumą praradusios Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (2-2) iniciatyvos iš savų rankų neišleido bei Lietuvos krepšinio lygoje (Betsafe-LKL) įsirašė antrąją pergalę paeiliui.

Rimanto Grigo auklėtiniai savo aikštėje 81:79 (27:19, 18:16, 20:16, 16:28) nugalėjo „Šiaulių“ (2-3) atletus ir šiuo metu turnyrinėje lentelėje užima penktąją vietą.

Startinio penketo žaidėjų, iš kurių keturi pelnė dviženklį taškų skaičių, vedamas Pasvalio klubas prieš pat ketvirtojo kėlinio pradžią turėjo 16 taškų pranašumą (70:54), tačiau išsiderino jo viduryje.

Šeimininkai per tris minutes nesurinko nė taško, o tuo pasinaudoję svečiai laimėjo atkarpą 9:0 ir prasidėjus paskutinei minutei priartėjo per tris taškus – 76:79.

Kitoje atakoje „Pieno žvaigždžių“ lyderis Ryanas Harrow sužingsniavo bei šiauliečiai sulaukė dovanėlės iš varžovų. Po minutės pertraukėlės Arminas Urbutis prametė iš toli, Nikita Balašovas atkovojo kamuolį gynyboje ir išprovokavo pražangą.

Prie baudų metimų linijos stojęs rusas realizavo abi baudas bei įtvirtino pasvaliečių pergalę – 81:76.

„Pieno žvaigždės“: Ryanas Harrow 20, Artūrs Ausėjs 18, Nikita Balašovas 12 (9 atk. kam.), Steponas Babrauskas 12, Tomas Lekūnas 10.

„Šiauliai“: Kristupas Žemaitis 12 (11 atk. kam.), Omaras Prewittas 11, Nicholas Zeisloftas 11 (4/16 metimai), Laurynas Birutis 10, Arminas Urbutis 10.

Artėjančias dvejas rungtynes Pasvalio klubas taip pat žais namie: spalio 14-ąją – su Prienų-Birštono „Vytautu“, o spalio 21-ąją – su pirmenybių vicečempionu, Panevežio „Lietkabeliu“. Bilietus į namų rungtynes platina „TicketMarket.lt“ bei arenos kasa.