Nuotr.: BasketNews.lt/D.Lukšta
Nuotr. BasketNews.lt/D.Lukšta

Varžovus į neviltį varęs Ryanas Harrow užfiksavo naują Lietuvos krepšinio lygos (Betsafe-LKL) šio sezono rezultatyvumo rekordą ir atvedė Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (1-2) komandą į pirmąją pergalę.

Aikštėje dominavę Rimanto Grigo auklėtiniai pirmose namų rungtynėse 95:73 (23:18, 29:13, 20:14, 23:28 nepaliko jokių vilčių Alytaus „Dzūkijos“ (1-4) krepšininkams.

Mačą starto penkete pradėjęs Harrow per 23 minutes pelnė 27 taškus (8/11 dvitaškiai, 3/6 tritaškiai, 2/2 baudos), atliko 3 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 1 ir perėmė 2 kamuolius, išprovokavo 4 pražangas bei surinko 28 naudingumo balus.

Ankstesnis rezultatyvumo rekordas priklausė Klaipėdos „Neptūno“ aukštaūgiui Juanui Palaciosui ir Vilniaus „Lietuvos ryto“ puolėjui Robertui Carteriui, surinkusiems po 25 taškus.

Pirmąjį ketvirtį penkiais taškais laimėję pasvaliečiai visus reikalus išsprendė antrajame kėlinyje, kuriame 11 taškų pelnęs Harrow inicijavo galingą šeimininkų startą 19:2 ir jie pirmavo dvigubai – 42:20.

Grigas aikštėje leido pasireikšti visiems 12 krepšininkų, tarp kurių debiutavo ir 17-metis Šarūnas Valunta. Jis per dvi minutes prametė abu metimus iš žaidimo ir vienintelis taškais nepasižymėjo.

Užtikrintai savų sirgalių akivaizdoje rungtyniavę Pasvalio krepšininkai iš dvitaškio zonos pataikė 61 proc. visų metimų (27/44), o iš toli – 34 proc. (9/26). Nuo baudų metimų linijos „Pieno žvaigždės“ realizavo 14 metimų iš 16 bandymų (87 proc.).

„Pieno žvaigždės“: Ryanas Harrow 27 (11/17 metimai), Viačeslavas Bobrovas 13, Nikita Balašovas 12, Tomas Lekūnas 8.

„Dzūkija“: Katinas Reinhardtas 15, Gediminas Navickas 13, Domagojus Samacas 13, Alejandro Hernandezas 11.

Artėjančias rungtynes sekmadienį Pasvalio komanda taip pat žais namuose su „Šiaulių“ ekipa. Bilietus į šias rungtynes galite įsigyti „Ticket Market“ platformoje arba arenos kasoje.