Nuotr.: V.Mikaitis

Beveik visas rungtynes pirmavusiai Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ komandai nepavyko pasiekti revanšo „Tete-a-Tete Casino-LKL“ čempionato ketvirtfinalyje.

Osvaldo Olisevičiaus vedami Ramūno Cvirkos auklėtiniai antrose ketvirtfinalio rungtynėse savo aikštėje 80:89 (26:13, 15:23, 26:24, 13:29) tik po atkaklios nusileido Vilniaus „Lietuvos rytui“ su Jimmy Baronu priešakyje ir serijoje iki trijų pergalių atsilieka 0-2.

Trečiosios rungtynės šeštadienį vyks Vilniuje.

Beveik visą susitikimą pirmavusios „Pieno žvaigždės“ po pirmojo kėlinio turėjo rekordinę – 13 taškų persvarą (26:13), o ketvirtojo ketvirčio viduryje pirmavo 75:66.

Visgi paskui pasvaliečiai per dvi minutes pelnė tik tašką, tuo pasinaudoję svečiai surengė galingą spurtą 15:1 ir pirmą kartą rungtynėse išsiveržė į priekį – 83:78.

Kitoje atakoje Derrickas Low nutraukė taškų tylą dviem taškais – 80:83, bet daugiau „Pieno žvaigždėms“ pasižymėti nebepavyko – Clevinas Hannah surinko keturis taškus, Laimonas Kisielius pridėjo du ir įtvirtino „Lietuvos ryto“ pergalę (89:80).

Paskui save sostinės klubą tempęs Baronas per 33 minutes pelnė 27 taškus (7/9 dvitaškiai, 3/7 tritaškiai, 4/4 baudos), atkovojo 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 7 pražangas ir surinko 34 naudingumo balus.

Tuo metu asmeninius rezultatyvumo bei naudingumo rekordus LKL pagerinęs Olisevičius žaidė 29 minutes, pelnė 26 taškus (5/5 dvitaškiai, 4/6 tritaškiai, 4/5 baudos), atkovojo 5 kamuolius, išprovokavo 4 pražangas bei surinko 31 naudingumo balą.

„Lietuvos rytui“ šiame susitikime padėti negalėjo Corey Fisheris, o pasvaliečių gretose nerungtyniavo mačui neregistruotas Ignas Fiodorovas ir nuo suolo nepakilę Vilmantas Dilys bei Paulius Petrikonis.

„Pieno žvaigždės“: Osvaldas Olisevičius 26, Derrickas Low 13, Egidijus Dimša 11, Justas Tamulis 10.

„Lietuvos rytas“: Jimmy Baronas 27, Artūras Gudaitis 16, Drew Gordonas 14, Laimonas Kisielius 11, Clevinas Hannah 10 (13 rez. perd.).