Nuotr.: BasketNews.lt/V.Mikaitis
Nuotr. BasketNews.lt/V.Mikaitis

Nuo pat mačo pradžios varžovus vytis turėjusiems Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ krepšininkams atsitiesti nepavyko.

Ramūno Cvirkos treniruojamas klubas „Tete-a-Tete Casino-LKL“ namų rungtynėse 81:93 nusileido Klaipėdos „Neptūno“ atletams ir patyrė nesėkmę.

„Absoliučiai sutinku, kad nesėkminga pradžia buvo viena iš pralaimėjimo priežasčių. Blogai pradėjome, mus išmušė Derricko Low trauma pirmosiomis minutėmis, „Neptūnas“ susikrovė persvarą, gerai pataikė tritaškius.

Bandėme sugrįžti į rungtynes, vyrai kovojo, bet sunku tai padaryti turint 20 taškų deficitą. Galėjome sumažinti skirtumą iki 8-10 taškų, bet daugiau nebuvo galimybių. Per pirmus du kėlinius klaipėdiečiai įmetė 57 taškus, kai anksčiau jie mums per rungtynes įmesdavo tik šiek tiek daugiau.

Antroje rungtynių pusėje susitvarkėme gynyboje, bet viską lėmė jų geras pataikymas. „Neptūnui“ ši pergalė buvo svarbesnė, tačiau nemanau, kad mūsų žaidėjai buvo pasiruošę atiduoti tą partiją. Kai kurie žaidėjai nuo pat pradžių blogai įsijungė į žaidimą ir nieko nepildė nei gynyboje, nei puolime. Liko dvejos rungtynes, kuriose žaisime dėl pergalės, o kaip išeis – matysime“, – po mačo kalbėjo R.Cvirka.

Kitas susitikimas pasvaliečių laukia sekmadienį, kuomet Panevėžyje jie susikaus su vietos „Lietkabelio“ žaidėjais.