Nuotr.: Fotodiena.lt/R.Lukoševičius
Nuotr. Fotodiena.lt/R.Lukoševičius

Nelengvą pergalę „Tete-a-Tete Casino-LKL“ čempionate iškovojo dėl geresnės pozicijos reguliariajame sezone kovojanti Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (15-18) komanda.

Ramūno Cvirkos auklėtiniai pirmadienį išvykoje 97:91 (26:21, 27:24, 17:25, 27:21) pirmą sykį šį sezoną įveikė Utenos „Juventus“ (17-16) klubo krepšininkus.

Septintąją poziciją užsitikrinusius pasvaliečius nuo šeštąją vietą užimančio Prienų – Birštono „Vytauto“ skiria dvi pergalės.

Likus žaisti tris minutes, Dainius Šalenga pataikė dvitaškį ir komandas teskyrė vienas taškas – 87:88.

Tada Egidijus Dimša pelnė ketvirtąjį tašką iš eilės, Justas Tamulis pridėjo du bei „Pieno žvaigždės“ įgijo trijų taškų pranašumą – 92:89.

Paskui komandos daugiau nei minutę nepelnė taškų, Derrickas Low po Vytauto Šulskio klaidos smeigė tritaškį ir padvigubino svečių persvarą – 95:89.

Vėliau pražanga sustabdytas Jamaras Diggsas realizavo abi baudas, Osvaldas Olisevičius taip pat neklydo prie baudų metimų linijos ir įtvirtino antrąją „Pieno žvaigždžių“ pergalę iš eilės.

Kovą po savuoju krepšį pralaimėję Pasvalio ekipos žaidėjai varžovams leido sugriebti net 20 kamuolių, kuomet patys puolime atkovojo tik 9 kamuolius.

„Pieno žvaigždės“ kovą dėl kamuolių iš viso pralaimėjo 31-36.

„Juventus“: Jamaras Diggsas 19, Dovis Bičkauskis 15, Dainius Šalenga 15, Valdas Vasylius 11, Vaidas Čepukaitis 10.

„Pieno žvaigždės“: Evaldas Žabas 16, Osvaldas Olisevičius 15, Egidijus Dimša 13, Justas Tamulis 13, Karolis Babkauskas 11.