Nuotr.: D.Lukšta
Nuotr. D.Lukšta

Po ilgosios pertraukos savojo žaidimo nebeatradusios Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (12-17) patyrė nesėkmę „Tete-a-Tete Casino-LKL“ čempionate.

Ramūno Cvirkos auklėtiniai sekmadienį išvykoje 70:94 (12:21, 28:20, 7:28, 23:25) nusileido Kauno „Žalgirio“ (26-3) klubo krepšininkams.

Antrąjį ketvirtį aštuoniais taškais laimėję svečiai kėlinio pabaigoje buvo priekyje 40:37, bet tuomet „Žalgiris“ atsakė keturiais ir į rūbinę išėjo turėdami taško pranašumą – 41:40.

Trečiojo kėlinio pradžioje Steponas Babrauskas pataikė dvitaškį ir „Pieno žvaigždės“ susigrąžino minimalią persvarą – 42:41, tačiau tada viskas apsivertė aukštyn kojomis.

Pasvaliečiai keturias minutes nesugebėjo pelnyti nė taško, tuo pasinaudojęs „Žalgiris“ surinko 15 taškų be atsako ir perėmė iniciatyvą į savo rankas – 56:42.

Iš viso per ketvirtį „Pieno žvaigždės“ sukrapštė tik 7 taškus, Lietuvos čempionai atseikėjo 28 ir nutolo nepavejamai – 69:47.

Sėkmingai „Pieno žvaigždžių“ gretose žaidęs Andrejus Agafonovas per pirmą pusę pelnė 14 iš visų 18 taškų.

Jis iš viso pataikė 9/13 dvitaškių, prametė vienintelį mestą tritaškį, atkovojo 7 kamuolius, blokavo 3 metimus ir surinko 20 naudingumo balų.

„Žalgiris“: Edgaras Ulanovas 18 (8 atk. kam.), Brockas Motumas 13, Renaldas Seibutis 13, Antanas Kavaliauskas 10.

„Pieno žvaigždės“: Evaldas Žabas 19, Andrejus Agafonovas 18, Steponas Babrauskas 12.