Nuotr.: Fotodiena.lt/M.Baranauskas
Nuotr. Fotodiena.lt/M.Baranauskas

Klaipėdos LCC tarptautiniam universitetui atstovaujantis Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ gynėjas Ignas Fiodorovas buvo rezultatyviausias komandos krepšininkas, bet tai jo vedamos ekipos sezono Lietuvos studentų krepšinio lygoje (LSKL) neišgelbėjo.

LCC antrose ketvirtfinalio rungtynėse namuose 69:86 (18:23, 16:12, 20:29, 15:22) pralaimėjo Lietuvos sporto universiteto (LSU) krepšininkams ir baigė pasirodymą šiame čempionate.

Mačą starto penkete pradėjęs I.Fiodorovas aikštėje praleido 33 minutes, per kurias pelnė 17 taškų (8/14 dvitaškiai, 0/5 tritaškiai, 1/1 baudos), atkovojo 7 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus prasižengė, 4 sykius suklydo bei surinko 14 naudingumo balų.

20-metis krepšininkas šį sezoną LSKL sužaidė 7 rungtynes, per kurias vidutiniškai aikštėje praleisdavo po 24 minutes, pelnydavo po 14,3 taško, atkovodavo po 6 ir perimdavo po 1 kamuolį bei atlikdavo po 2 rezultatyvius perdavimus.

Pirmąjį ketvirtfinalio mačą su LSU Klaipėdos universiteto komanda pralaimėjo 77:95. Tose rungtynėse I.Fiodorovas nerungtyniavo.

LCC: Ignas Fiodorovas 17, Mantas Kudys 14, Ignas Staponas 13, Vincentas Aleksandravičius 12.

LSU: Modestas Žaunieriūnas 20, Taurantas Tamošiūnas 18 (4/11 trit.), Šarūnas Beniušis 10.