Nuotr.: Fotodiena.lt

Prastai rungtynes pradėjusiai Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ komandai nepavyko prasibrauti į finalinį „KIDY Tour – Karaliaus Mindaugo taurės“ turnyro etapą.

Ramūno Cvirkos auklėtiniai namuose vykusiame varžybų ketvirtfinalyje 75:90 (14:25, 17:24, 27:22, 17:19) nusileido Tomo Delininkaičio vedamiems Prienų-Birštono „Vytauto“ krepšininams ir pasitraukė iš tolimesnės kovos.

Iš pradžių rungtynes klaida pradėję pasvaliečiai prametė pirmuosius tris savo metimus, o į tai atkarpa 10:0 atsakė svečiai iš karto šovė į priekį.

R.Cvirkai paprašius minutės pertraukėlės, Andrejus Agafonovas kitoje atakoje pelnė pirmuosius „Pieno žvaigždžių“ taškus, tačiau tai šeimininkų vis tiek neišjudino – kėlinio viduryje „Vytautas“ pirmavo 17:4.

Fenomeliai krepšį iš toli atakavę Virginijaus Šeškaus auklėtiniai per pirmą pusę pataikė 7 tritaškius iš 10 ir po pirmųjų dviejų kėlinių užtikrintai pirmavo – 49:31.

Ketvirtajame kėlinyje Tomui Delininkaičiui pataikius dvitaškį, „Vytautas“ buvo priekyje 76:60, bet tuomet „Pieno žvaigždės“ pakilo į lemiamą šturmą.

Steponas Babrauskas pelnė penkis taškus, Evaldas Žabas pridėjo keturis, o 11:3 spurtavęs Pasvalio klubas priartėjo per aštuonis taškus – 73:81.

Paskui šeimininkai suklydo, 25 taškus pelnęs T.Delininkaitis pataikė penktąjį savo tritaškį ir sugrąžino Prienų-Birštono ekipai dviženklį pranašumą, vėliau tapusi pergalingu.

Savaitgalį vyksiančiame finaliniame „KIDY Tour – Karaliaus Mindaugo taurės“ renginyje „Pieno žvaigždžių“ lyderis Derrickas Low gins snaiperio vardą tritaškių konkurse.

„Pieno žvaigždės“: Steponas Babrauskas 25, Osvaldas Olisevičius 13, Evaldas Žabas 13, Nikita Balašovas 11.

„Vytautas“: Tomas Delininkaitis 25, Vytenis Lipkevičius 19, Saulius Kulvietis 18 (4/4 trit.), Artūras Valeika 13.