Nuotr.: Fotodiena.lt
Nuotr. Fotodiena.lt

Atkakliai vykusios pirmosios šių metų rungtynės „Tete-a-Tete Casino-LKL“ čempionate Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ krepšininkams susiklostė nesėkmingai. Ramūno Cvirkos treniruojama ekipa išbarstė turėtą solidžią persvarą ir namuose 91:95 per pratęsimą pralaimėjo Utenos „Juventus“ klubui.

„Mintys, aišku, ne pačios geriausios, kaip ir žaidimas. Jis buvo apylygis, vienu metu turėjome iniciatyvą, turėjome 14 taškų persvarą, bet viską atidavėme ketvirtajame kėlinyje. Prieš rungtynes sakiau, jog turime koncentruotai grįžti į gynybą ir atsikovoti kamuolius. Kamuolius pralaimėjome, jie po mūsų krepšiu paėmė 15 kamuolių, čia ir rezultatas.

Ketvirtajame kėlinyje praradome koncentraciją, jie metė greitus metimus, nespėdavome visi grįžti ir iš karto vykdavo praėjimas. Po to arba metimas, arba atmetimas ir išėjo taip, kad jie pataikė visus metimus iš eilės, o kada nepataikė, atsikovojo kamuolius“, – po susitikimo kalbėjo „Pieno žvaigždžių“ vairininkas.

Kitos savaitės pradžioje „Pieno žvaigždės“ sužais dvejas rungtynes per dvi dienas. Pasvaliečiai antradienį Baltijos krepšinio lygoje (BBL) išvykoje susikaus su Talino TTU, o trečiadienį – su Rakverės „Tarvas“ žaidėjais.