Nuotr.: Fotodiena.lt/Ž.Gedvila
Nuotr. Fotodiena.lt/Ž.Gedvila

Dramatiška nesėkme kovas „Tete-a-Tete Casino-LKL“ pirmenybese 2017-aisiais metais pradėjo Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (8-10) komanda.

Išbarstę dviženklę persvarą, Ramūno Cvirkos auklėtiniai šeštadienį namuose paskutinėse antrojo varžybų rato rungtynėse 91:95 (23:22, 21:14, 19:14, 14:27, 14:18) per pratęsimą po atkaklios kovos nusileido Utenos „Juventus“ (8-10) krepšininkams.

„Pieno žvaigždės“ buvo atitrūkusios antrojo kėlinio pradžioje, kada Derrickas Low pelnė du taškus, Osvaldas Olisevičius smeigė tritaškį, Nikita Balašovas varžovų krepšį sudrebino dėjimu iš viršaus ir šeimininkai buvo priekyje – 30:22.

Šešis taškus iš eilės surinkęs trečiojo kėlinio pradžioje surinkęs Ovidijus Galdikas sumažino „Juventus“ deficitą iki keturių taškų – 42:46, bet tada pasvaliečiai atsakė atkarpa 6:0 ir įgijo dviženklę persvarą – 54:44, kuri ketvirtojo kėlinio pradžioje buvo išsaugusi iki 16 taškų – 68:52.

Visgi tuomet „Pieno žvaigždėms“ nepavyko išvengti duobės – jos nesugebėjo pelnyti taškų tris minutes, o tuo pasinaudoję svečiai spurtavo 12:0 ir kvėpavo Pasvalio ekipai į nugarą – 73:69.

D. Low prametus tris metimus iš eilės, Jamaras Diggsas smeigė tritaškį, Vytautas Šulskis pataikė vieną baudą ir, likus žaisti 6 sekundes, „Juventus“ išsiveržė į priekį – 75:77. Paskutinės „Pieno žvaigždžių“ atakos smaigalyje atsidūręs Evaldas Žabas pataikė dvitaškį ir išplėšė pratęsimą – 77.

Jame komandos keitėsi taškai, o Vytautui Šulskiu surinkus septynis taškus iš eilės, „Juventus“ perėmė iniciatyvą į savo rankas – 88:83.

Paskui Steponas Babrauskas užsidirbo nesportinę pražangą, tačiau ji „Juventus“ vaisių nedavė – Vaidas Čepukaitis prametė abi baudas. Prasidėjus paskutinei minutei, Evaldas Žabas ir Steponas Babrauskas po sykį prametė, pražanga sustabdytas Jamaras Diggsas realizavo baudas ir įtvirtino uteniškių pergalę – 92:87.

„Pieno žvaigždės“: Derrickas Low 21 (9 rez. perd.), Nikita Balašovas 18, Andrejus Agafonovas 13, Evaldas Žabas 12.

„Juventus“: Jamaras Diggsas 23 (10 atk. kam.), Vytautas Šulskis 20, Vaidas Čepukaitis 14 (8 atk. kam.), Gytis Sirutavičius 14 (8 atk. kam.), Ovidijus Galdikas 12.