Nuotr.: Fotodiena.lt
Nuotr. Fotodiena.lt

Nuo suolo pakilęs Ignas Fiodoras surinko 33 naudingumo balus, sužaidė geriausią mačą Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (7-1) gretose bei buvo vienas pagrindinių įspūdingos pergalės kalvių Baltijos krepšinio lygoje („Triobet BBL“).

Ramūno Cvirko auklėtiniai antradienį savo aikštėje 111:51 (17:14, 32:18, 30:5, 32:14) tiesiog nušlavė Mogiliavo „Borisfen“ (0-7) komandos žaidėjus, pasiekė didžiausią sezono pergalę ir užfiksavo BBL šio sezono rekordą.

Pirmajame tarpusavio susitikime pasvaliečiai triumfavo 102:68.

Svečiai iš Baltarusijos priešinosi tik pirmajame kėlinyje, po kurio „Borisfen“ deficitas siekė tik tris taškus – 14:17.

Visgi tada pasvaliečiai atitrūko antrajame ketvirtyje, įgijo 17 taškų persvarą – 49:32, o varžovus triuškinti pradėjo po ilgosios pertraukos. Aikštės šeimininkai trečiąjį kėlinį laimėjo net 30:5 ir nutolo nepavejamai – 79:37.

Puikiai pasirodęs I.Fiodorovas per 23 minutes pelnė 18 taškų (5/6 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai, 5/5 baudos), atkovojo ir perėmė po 6 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, po 2 kartus suklydo bei prasižengė ir surinko 33 naudingumo balus.

„Pieno žvaigždžių“ gretose taškus pelnė visi aikštėje pasirodę krepšininkai. Trenerio sprendimu nerungtyniavo pagrindinis komandos vidurio puolėjas Andrejus Agafonovas.

„Pieno žvaigždės“: Justas Tamulis 19, Ignas Fiodorovas 18, Nikita Balašovas 15, Egidijus Dimša 12, Osvaldas Olisevičius 10, D.J. Balentine'as 10.

„Borisfen“: Maksimas Kozlovecas 10, Andrejus Malyšas 9, Yauheni Ivanou 9.

Anonimas
tai jo esant tokiam rezultatui jau 3 kelini galejo isleist
2016-12-06
-1
Atsakyti
Malačė
Manau Cvirkai reikėtu ir LKL rungtynėse daugiau leist žaist Fiodorovui, gerai žaidžia, su Dylium rimčiau padirbt nes gryba pjauna, Petrikoniui irgi galėtu daugiau žaidimo laiko suteikt.