Nuotr.: Fotodiena.lt/Ž.Gedvila

Keturių pralaimėjimą seriją „Tete-a-Tete Casino-LKL“ čempionate nutraukusios Pasvalio „Pieno žvaigždės“ sugrįžo į pergalių kelią. Ramūno Cvirkos auklėtiniai antrajame tarpusavio susitikime 92:72 nugalėjo Kėdainių „Nevėžį“ ir įsirašė šeštąją pergalę.

„Rungtynės gal ir nebuvo tokios lengvus, jeigu žiūrint į rezultatą – 20 taškų, nes priešininkas buvo rimtas ir priešinosi, bet laikėme iniciatyvą ir, manau, pelnytai laimėjome. Visi rodikliai geresni: atkovotų kamuolių, ypač rezultatyvių perdavimų. Buvo komandinis žaidimas.

Nemanau, kad viskas išsisprendė per pirmą kėlinį. Kėdainiuose mes taip pat pralaimėjome rungtynes pirmaudami, buvo likusios penkios minutės, turėjo 16 taškų persvarą ir aš sakiau, kad mes negalime atsipalaiduoti nė vienai minutei, nes per dvi minutes galima pralošti 10 taškų, liktų 4-6 taškai ir vėl gale būtų loterija“, – po susitikimo kalbėjo R.Cvirka.

Pasvaliečius į pergalę vedė karjeros mačą sužaidęs ekipos lyderis Derrickas Low, kuris per 27 minutes pelnė 29 taškus ir surinko 33 naudingumo balus.

„Buvo jam skirti deriniai. Jis galėtų visada išsimesti metimus, bet kartais nemeta, praleidžia tą momentą, bet šiandien jam gerai pavyko pataikyti kelis pirmus metimus, įgavo pasitikėjimo savimi ir turėjo geras rungtynes“, – apie savo auklėtinį atsiliepė 49-erių specialistas.

Kitas rungtynes „Pieno žvaigždės“ žais antradienį Baltijos krepšinio lygoje, kada namuose dar kartą šiame sezone priims Mogiliavo „Borisfen“ žaidėjus.