Nuotr.: D.Lukšta

Atkakliai kovoję Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (5-7) klubo krepšininkai laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių, tačiau tai nepadėjo Ramūno Cvirkos vadovaujamai komandai išsivežti pergalės iš Kauno.

Pasvaliečiai pirmadienį išvykoje 84:98 (24:29, 17:21, 21:22, 22:26) turėjo pripažinti daugkartinių Lietuvos čempionų – Kauno „Žalgirio“ (11-1) žaidėjų pranašumą.

Sėkmingai rungtynes pradėjęs Osvaldas Olisevičius per pirmąjį kėlinį surinko devynis taškus, o „Pieno žvaigždžių“ deficitas po pirmųjų 10 minučių siekė tik penkis taškus – 24:29.

Antrajame ketvirtyje 15:5 spurtavę šeimininkai atitrūko – 44:29, tačiau po to R.Cvirkos kariauna kėlinį užbaigė atkarpa 12:6 ir sumažino savo atsilikimą iki vienženklio skaičiaus – 41:50.

Po ilgiosios pertraukos po keturių „Pieno žvaigždžių“ taškų paeiliui pasvaliečiai buvo priartėję per penkis taškus – 56:61, bet tuomet perlaužti rungtynių jiems nepavyko.

„Žalgiris“ atsakė spurtu 15:6 ir susikrovė rekordinį pranašumą – 80:64, lėmusį šeimininkų pergalę.

„Pieno žvaigždžių“ gretose debiutavo Nikita Balašovas. Naujokas iš Rusijos per 11 minučių pelnė 9 taškus (4/4 dvitaškiai, 1/2 baudos), atkovojo 4 kamuolius, išprovokavo 2 pražangas, 5 sykius prasižengė ir surinko 9 naudingumo balus.

Pasvaliečiai pakankamai užtikrintai laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių – 34 prieš 26, iš kurių 12 buvo atkovota puolime.

„Žalgiris“: Brockas Motumas 20, Artūras Milaknis 14, Leo Westermannas 13, Antanas Kavaliauskas 10.

„Pieno žvaigždės“: Osvaldas Olisevičius 20, Andrejus Agafonovas 16, Derrickas Low 15 (8 rez. perd.), Steponas Babrauskas 11.