Nuotr.: Fotodiena.lt
Nuotr. Fotodiena.lt

Skaudų pralaimėjimą „Tete-a-Tete Casino-LKL“ čempionate paskutinėmis rungtynių sekundėmis patyrė Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (5-6) žaidėjai.

Ramūno Cvirkos auklėtiniai šeštadienį svečiuose 84:85 (17:15, 18:20, 19:16, 30:34) turėjo pripažinti „Šiaulių“ (2-9) klubo krepšininkų pranašumą.

Prieš prasidedant paskutinei minutei, Derrickas Low pataikė dvitaškį ir pasvaliečiai buvo priekyje – 81:74.

Tuomet komandos apsikeitė nerezultatyviomis atakomis ir „Pieno žvaigždės“ grubiai suklydo gynyboje. Donatui Sabeckui pataikant tolimą metimą, Osvaldas Olisevičius prasižengė prieš Martyną Echodą ir „Šiauliai“ gavo šansą vienos atakos metu pelnyti penkis taškus.

Prie baudų metimų linijos stojęs Echodas neklydo ir sumažino šeimininkų deficitą iki minimalaus – 79:81.

Kitoje atakoje D.Low pataikė iš vidutinio nuotolio, o Maurice'as Bownas į tai atsakė pataikydamas tritaškį per varžovo rankas – 82:83.

Po minutės pertraukėlės greitai pražanga sustabdytas D.Low pataikė tik vieną baudą iš dviejų ir „Šiauliai“ savo atsakymui dar turėjo keturias sekundes. Lemiamos atakos smaigalyje atsidūręs D.Gvezdauskas švystelėjo tolimą metimą, varžovams išplėšusį pergalę – 85:84.

„Šiauliai“: Martynas Echodas 18 (8 atk. kam.), Darius Gvezdauskas 15, Arvydas Čepulis 13.

„Pieno žvaigždės“: Andrejus Agafonovas 17, Osvaldas Olisevičius 14, Derrickas Low 11, Steponas Babrauskas 10 (8 atk. kam.), D.J. Balentine'as 10.