Nuotr.: Fotodiena.lt

Skaudžią nesėkmę „Tete-a-Tete Casino-LKL“ čempionate patyrė Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (5-5) klubo žaidėjai. Ramūno Cvirkos auklėtiniai sostinėje 57:94 (15:25, 15:23, 17:26, 10:20) nusileido Vilniaus „Lietuvos ryto“ (8-2) klubo krepšininkams ir pralaimėjo po dviejų pergalių iš eilės.

„Pieno žvaigždės“ pirmosios pelnė taškus rungtynėse tolimu metimu, kurio autorius buvo Justas Tamulis, tačiau tuomet keturias minutes nesugebėjo pelnyti nė taško.

Tuo pasinaudojęs „Lietuvos rytas“ laimėjo atkarpą net 14:0, persvėrė rezultatą savo naudai ir įgijo dviženklę persvarą – 14:3.

Antrojo ketvirčio pradžioje pasvaliečiai vėl pirmieji pasižymėjo ir vienu metu buvo priartėję per šešis taškus – 19:25, bet tada vilniečiai dar sykį galingai spurtavo 16:2 ir užtikrintai pirmavo – 45:24.

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje nekito, „Lietuvos rytas“ sėkmingai kontroliavo mačo eigą ir didinu savo pranašumą.

„Pieno žvaigždžių“ nesėkmę apkartino lyderio Derricko Low trauma. Havajiečiui ketvirtojo kėlinio pradžioje buvo prakirstas antakis bei 12 taškų surinkęs įžaidėjas aikštėje daugiau nepasirodė.

Pasvaliečių pataikymas „iš žaidimo“ siekė vos 31 procentą (19 iš 60), kuomet aikštės šeimininkai pataikė pusę savo metimų (36 iš 71).

„Lietuvos rytas“: Davidas Loganas 20, Rokas Giedraitis 15, Deividas Gailius 14.

„Pieno žvaigždės“: Steponas Babrauskas 14 (4/12 metimai), Derrickas Low 12, Andrejus Agafonovas 9.