Nuotr.: Fotodiena.lt/J.Elinskas
Nuotr. Fotodiena.lt/J.Elinskas

Antrąjį pralaimėjimą trejų Lietuvos krepšinio lygos (Betsafe-LKL) išvykos rungtynių serijoje patyrė Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (4-7) komanda. Rimanto Grigo auklėtiniai Šiauliuose 95:104 (17:31, 20:23, 28:27, 30:23) vietos „Šiaulių“ (3-9) klubui.

Susitikimo pradžioje užstrigę pasvaliečiai pirmuosius taškus rungtynėse pelnė praėjus beveik keturiomis minutėms, kai tuo metu šeimininkai surinko dvylika ir greitai įgijo dviženklę persvarą – 12:2.

Antrojo kėlinio viduryje Artūrui Ausėjui pataikius du tolimus metimus, „Pieno žvaigždės“ buvo priartėjusios per vienženklį skirtumą – 30:39, bet tada sulaukė šiauliečių atsako – jie atsakė devyniais taškais bei padvigubino savo pranašumą – 48:30.

Iki rungtynių pabaigos likus žaisti pusketvirtos minutės, Pasvalio komandos deficitas siekė 16 taškų – 96:80, bet R.Grigo kariauna rankų dar nenuleido. Viačeslavas Bobrovas pataikė dvitaškį, Trevonas Hughesas ir Tomas Lekūnas po tritaškį bei mūsiškiams sužibo viltis – 88:96.

Visgi ją greitai užgesino karjeros mačą stipriausioje Lietuvos lygoje sužaidęs Evaldas Šaulys, pataikęs tritaškį su Stepono Babrausko pražanga ir padėjęs tašką rungtynėse – 100:88. Penkis tritaškius į „Pieno žvaigždžių“ krepšį įsmeigęs gynėjas iš viso surinko 27 taškus.

Dabar rungtynių kalendoriuje – dešimties dienų pertrauka. Kitas rungtynes pasvaliečiai lapkričio 29-ąją išvykoje žais su Kėdainių „Nevėžiu“.

„Šiauliai“: Evaldas Šaulys 27, Laurynas Birutis ir Omaras Prewittas – po 16, Donatas Sabeckis 14 (11 rez. perd.), Akeemas Wrightas 11.

„Pieno žvaigždės“: Artūras Ausėjs 20, Viačeslavas Bobrovas 19, Steponas Babrauskas 15, Tomas Lekūnas 13, Trevonas Hughesas 12, Nikita Balašovas 10.